شناسه خبر: 1935

لینک کوتاه صفحه

https://sb.dmsonnat.ir/?p=1935

بالا رفتن آمار کرونایی ها در سراوان، جای نگرانی دارد
مولوی دهقان گفت: شنیده‌ها و دیده‌ها حاکی از این است که آمار مرگ و میرها و مبتلایان به ویروس منحوس کرونا در منطقه سراوان به شدت رو به افزایش است و جای نگرانی دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی عبدالعزیز دهقان امام جمعه اهل سنت بخشان شهرستان سراوان در مصاحبه با رابط خبری ما گفت: شنیده‌ها و دیده‌ها حاکی از این است که آمار مرگ و میرها و مبتلایان به ویروس منحوس کرونا در منطقه سراوان به شدت رو به افزایش است و جای نگرانی دارد.
وی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی از مردم از روی بی خیالی یا تفننی، رعایت دستورالعمل های بهداشتی را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت نمی کنند و باید به این نکته توجه کرد که برخی از مردم مجبورند برای کسب روزی حلال و تأمین هزینه های زندگی، به بیرون از خانه بروند.
مولوی دهقان تصریح کرد: یکی از گروه‌های پرخطر ائمه جمعه می‌باشند که از مسئولین امر به خصوص وزارت بهداشت خواستار آن هستیم تا هر چه زودتر به آنها واکسن بزنند زیرا آنها با مردم زیادی در ارتباط می باشند.
وی اظهار داشت: از مردم میخواهیم که ماسک و واکسن بزنند، زیرا اکنون صحبت از مرگ و زندگی است و این ویروس به کسی رحم نمی کند.

فهرست