شناسه خبر: 1915

لینک کوتاه صفحه

https://sb.dmsonnat.ir/?p=1915

نماینده اهل سنت در مجلس خبرگان رهبری:
به یکدیگر رحم کنید
مولوی سلامی خاطر نشان کرد: از همه مردم عزیز استان سیستان و بلوچستان می خواهیم که برای خود و خانواده هایتان، توصیه های بهداشتی را جدی بگیرید و به آنها عمل کرده و به یکدیگر رحم کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی نذیر احمد سلامی نماینده اهل سنت در مجلس خبرگان رهبری در مصاحبه با رابط خبری ما در پی شیوع بی سابقه کرونا در استان گفت: هم اکنون ویروس جهش یافته هندی از مرزهای پاکستان وارد استان مرزی ما شده است و هر روز آمار مبتلایان و فوت شدگان رو به افزایش می باشد.
وی خاطر نشان کرد از همه مردم عزیز استان سیستان و بلوچستان می خواهیم که برای خود و خانواده هایتان، توصیه های بهداشتی را جدی بگیرید و به آنها عمل کرده و به یکدیگر رحم کنید.
مولوی سلامی تصریح کرد: فکر نکنید که این چیزها برای دیگران و همسایه است، بلکه سراغ همه می آید، پس باید آنرا جدی بگیرید.
وی اظهار داشت: در صورت نبود ضرورت به بیرون از منزل نروید و اگر رفتید حتماً ماسک داشته باشید و موارد بهداشتی را رعایت کنید.
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: متاسفانه کرونا همه استان را فرا گرفته به خصوص در روستاها، به طوری که ما با افرادی در روستاها در ارتباطیم و اخبار همه‌گیری کرونا در روستاها هم به گوش ما می رسد.
از خداوند متعال می خواهیم که به این ملت رحم کند و آمار مبتلایان و کشته شده ها کاهش یابد.

فهرست