تاکید نماینده مقام معظم رهبری در استان به تهیه نقشه نیازمندی‌های سیستان و بلوچستان
نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان گفت: ما اگر بتوانیم نقشه نیازمندی‌های استان را فراهم کنیم می‌توانیم با اولویت‌بندی این نیازها، اقدامات خیریه را به سمت آنها هدایت کنیم.

تاکید آیت‌الله محامی به تهیه نقشه نیازمندی‌های سیستان و بلوچستان

نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان گفت: ما اگر بتوانیم نقشه نیازمندی‌های استان را فراهم کنیم می‌توانیم با اولویت‌بندی این نیازها، اقدامات خیریه را به سمت آنها هدایت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان ؛ آیت‌الله محامی، نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در دیدار با اعضای شورای خیریه مساجد استان اظهار داشت: امیدوارم خداوند متعال، اقدامات خیر شما را به بهترین نحو قبول کرده و این گونه اقدامات جهادی، برکات و خیرات اخروی را به همراه داشته باشد.

وی افزود: در روزهای پایانی ماه شعبان قرار داریم و اقدامات خیر در این ماه جایگاه ویژه ای دارد و فرمایش مقام معظم رهبری در مورد مواسات و کمک مومنانه در راستای همین اقدامات و مسائل مربوط به فرایض ماه شعبان است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در ادامه گفت: اقدامات صورت گرفته در ایام اخیر چند ثمره خوب داشته که از این میان می‌توان به کار گروهی با محوریت مساجد، دستگیری از نیازمندان و کمک به آنها، ارتباط گیری با گروه‌های جهادی موجود در سایر استان‌ها و جذب سرمایه اشاره کرد.

آیت‌الله محامی تاکید کرد: این مدل کار می‌بایست با نگاه بالاتری دیده شده و ما تمام نیازمندان استان را شناسایی و مهم‌تر از آن مجموع نیازمندی‌های استان را نیز بشناسیم.

وی افزود: شناسایی گروه‌های جهادی دیگر و هم‌افزایی با سایر گروه‌ها بسیار مهم است و می‌تواند ثمرات زیادی داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به اهمیت راه‌اندازی مجموعه‌ای برای جمع‌آوری و شناسایی نیازمندی‌ها و گروه‌های خیریه استان، تصریح کرد: ما اگر بتوانیم نقشه نیازمندی‌های استان را فراهم کنیم، می‌توانیم با اولویت‌بندی این نیازها اقدامات خیریه را به سمت آنها هدایت کنیم.

ایشان در پایان خاطرنشان کردند: زمانی که فهرست نیازمندی‌ها فراهم شود از موازی‌کاری نیز جلوگیری می‌شود و در اقدامات خیریه، اولویت‌ها مورد نظر قرار می‌گیرد.

فهرست