شناسه خبر: 1004

لینک کوتاه صفحه

https://sb.dmsonnat.ir/?p=1004

حیله دشمنان اسلام؛محور اصلی سخنان خطیب جمعه اهل سنت جالق
مولوی رئیسی در خطبه های نماز جمعه جالق در مورد دشمنان اسلام و اهداف شوم آنان برای نابودی این نظام، مطالبی را عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان، مولوی مجیب الرحمن رئیسی امام جمعه موقت اهل سنت مسجد جامع مدنی کوهکن جالق شهرستان سراوان، بعد از حمد و سپاس خداوند متعال و درود بر خاتم پیامبران با تلاوت آیه : (ولن ترضی عنک الیهودولاالنصری حتی تتبع ملتهم) گفت: امروز در عصری قرارگرفته ایم که دشمنان اسلام با بکار گیری ابزار آلات مختلف با تمام توان و قدرت برای نابودی مسلمین و اسلام به میدان آمده اند.

وی خاطرنشان کرد: امروز بزرگترین ترفند آنها ایجاد اختلاف و شقاق درمیان صفوف مستحکم مسلمین است.

وی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: با فرارسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا علیها السلام دشمنان اسلام می خواهند احساسات مذهبی را تحریک کنند. امریکا و استکبار جهانی با اصل اسلام مخالف است و برای او سنی و شیعه فرقی ندارد، او دشمن هر دو است .

مولوی رئیسی در بخش پایانی سخنانش تصریح کرد: استکبار جهانی در سال ۸۸ و  ۹۸ از فتنه گران حمایت کرد. و برای براندازی نظام اسلامی در ایران فتنه ایجاد کرد که امروز دامن گیر خودش شده و مردم به کنگره و کاخ سفید امریکا حمله کردند و از نظام ظالم امریکا اظهار تنفر و انزجار می کنند.

اما ملت شهید پرور ایران خود را از صف فتنه گران داخلی جدا نموده و حمایت خویش را از جمهوری اسلامی ایران اعلام نموده است و جواب دندان شکنی به فتنه گران داخلی و خارجی دادند.

فهرست