سراوان در پیک پنجم کرونا، بیشترین آمار ها را نسبت به یک سال اخیر دارد
مولوی حسین زهی خاطر نشان کرد بیماری کرونا نسبت به سال قبل در این یکی دو هفته اخیر، بیشترین تلفات و مبتلایان را دارا بوده و افراد زیادی را به کام مرگ کشانده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی عبدالخالق حسین زهی امام جمعه اهل سنت مهرستان شهرستان سراوان در مصاحبه با رابط خبری ما گفت: کرونا از جانب پروردگار عالمیان هم آزمایش و هم هشدار می باشد که متاسفانه در منطقه ما بسیار زیاد شده است.
وی خاطر نشان کرد بیماری کرونا نسبت به سال قبل در این یکی دو هفته اخیر، بیشترین تلفات و مبتلایان را دارا بوده و افراد زیادی را به کام مرگ کشانده است.
وی خاطر نشان کرد: در این شرایط تنها ارگانی که به خوبی عمل می‌کند، سپاه پاسداران می باشد که با تهیه و پخش ماسک و بسته‌های غذایی یاری دهنده مردم است.
مولوی حسین زهی اظهار داشت متاسفانه واکسن هم به خوبی در منطقه ما یافت نمی‌شود و برخی از مسئولین کوتاهی می‌کند شنیده ها حاکی از این است که تعدادی از افراد بالای ۶۰ ساله واکسن دریافت کردند اما با اعلام تزریق برای افراد بالای ۵۰ سال، همچنان تعداد زیادی از افراد بالای ۶۰ سال باقی مانده اند.
امام جمعه اهل سنت مهرستان افزود بنده هم در انتظار رسیدن نوبت تزریق واکسن برای خودم می باشم.

فهرست