شبکه های ماهواره ای که از دشمن بودجه می گیرند، دلسوز ملت ما نیستند
امام جمعه اهل سنت زین العابدین چابهار بیان کرد شبکه های ماهواره ای حقوقشان از انگلیس و آمریکا تامین می شود و دوست و دلسوز ما نیستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی ترنج زر امام جمعه اهل سنت مسجد زین العابدین چابهار در مصاحبه با ما به مناسبت حوادث تروریستی اخیر در سراوان گفت: همه شیعیان و اهل سنت، باید بیدار و هوشیار باشند و مراقب باشند طعمه دشمنان نشوند.
وی خاطرنشان کرد به جای آنکه گوش به فرمان شبکه‌های خارجی و ماهواره‌ای باشیم باید مسائل و مشکلات را از طریق مجرا های قانونی پیگیری کنیم.
امام جمعه اهل سنت زین العابدین چابهار بیان کرد شبکه های ماهواره ای حقوقشان از انگلیس و آمریکا تامین می شود و دوست و دلسوز ما نیستند.
وی تصریح کرد: با حمله و تخریب به اماکن عمومی و دولتی جز آنکه دشمن خوشحال می شود، چیزی حل نمی شود.
مولوی ترنج زر اظهار داشت: باید کشورهای سنی نشینی چون لیبی و سوریه را بررسی کنیم که هم اکنون چه وضعیتی دارند، آنها کشورهای گوش به فرمان دشمنان اسلام بودند که به این وضع دچار شدند. در حالی که اهل سنت در این کشور از شرایط خیلی بهتری برخوردارند و آزادنه در حال زندگی هستند که باید قدر آن را دانست.
مولوی ترنج زر اذعان داشت اگر اتفاقی بیفتد، خون شیعه و سنی با هم بر روی زمین می ریزد همانند حادثه تروریستی که منجر به شهادت سردار شوشتری و جمعی از اهل سنت شد.
وی افزود: در همین سپاه، خیلی از عزیزان اهل سنت ما در حال کار می باشند.
مولوی ترنج زر گفت: اگر ما قدر این امنیت را ندانیم، هم شیعه ضرر می کند و هم اهل سنت دچار خسران می شود.

فهرست