نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان: سپاه پاسداران در زمینه کمک مومنانه پیشتاز بوده است
نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سربازان ولایت و یاران ملت در امر کمک رسانی و مسئله کمک مومنانه پیشتاز بود.

نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان:

سپاه پاسداران در زمینه کمک مومنانه پیشتاز بوده است

نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سربازان ولایت و یاران ملت در امر کمک رسانی و مسئله کمک مومنانه پیشتاز بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان ؛ آیت الله محامی نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در مراسم رژه رزمایش کمک مومنانه که در محل ناحیه بسیج زاهدان برگزار شده بود؛ اظهار داشت: ماه شعبان ماه عبادت و بندگی است و امیدواریم که همه ما از فیوضات این ماه عزیز برخوددار شویم.

وی افزود: مقام معظم رهبری در فرمایش خود که در رابطه با موضوع کمک رسانی و اقدام خیر داشتند بر مسئله مواسات و کمک مومنانه تاکید داشتند و پس از آن همه افراد و گروه ها برای لبیک به فرمایش ایشان اقدام کردند.

آیت الله محامی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان سربازان ولایت و یاران ملت در امر کمک رسانی و مسئله کمک مومنانه پیشتاز بود.

وی در ادامه افزود: بنده از همه عزیزانی که در خدمت رسانی به مردم مستضعف و نیازمند که در این عرصه ورود کردند تشکر کرده و سلام مقام معظم رهبری را به شما ابلاغ می کنم.

نماینده مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان ادامه داد: باید تلاش شود تا کمک به مردم تبدیل به یک فرهنگ شود و مردم به صورت گسترده در مسئله کمک به نیازمندان ورود کنند.
ایشان همچنین تصریح کردند: امیدواریم تعداد افراد نیازمند در جامعه ما کمتر شده و به گونه ای شود که دیگر فرد نیازمندی در جامعه نباشد؛ اما تا زمانی که این نیازمندان هستند ما باید با ورود خود یاری رسان آنان باشیم.

آیت الله محامی در پایان خاطرنشان کرد: بنده پرتاب ماهواره نظامی سپاه را که با موفقیت در مدار زمین قرار گرفت را هم به مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک می گویم.

۱
فهرست