نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان: برای پیشگیری از وقوع جرایم در فضای مجازی، آموزش‌های لازم به مردم داده شود
نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان گفت: پیشگیری از وقوع جرایم در فضای مجازی را می‌توان با آموزش‌های مجازی و حضوری انجام داد.
نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان:
برای پیشگیری از وقوع جرایم در فضای مجازی، آموزش‌های لازم به مردم داده شود
نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان گفت: پیشگیری از وقوع جرایم در فضای مجازی را می‌توان با آموزش‌های مجازی و حضوری انجام داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان سیستان وبلوچستان، آیت‌الله مصطفی محامی‌نماینده مقام معظم رهبری در استان، در دیدار با رئیس پلیس فتای استان با اشاره به به گستردگی فضای مجازی و شیوع آن در زندگی ‌مردم، اظهار داشت: در این فضا می‌توان هم از مدل‌ها و محتواهای خوب و هم مدل‌های غلط و نامناسب استفاده کرد.

ایت الله محامی فرهنگ را آوردگاه اصلی مبارزه با دشمنان دانست و ادامه داد: آموزش در فضای مجازی بسیار مهم است و مردم در قالب این آموزش نسبت به توانمندی‌ها و امکانات و از طرفی دیگر آسیب‌ها و مشکلاتی که می‌تواند این فضا در زمینه‌های مختلف ایجاد کند آشنا می‌شوند.
وی تاکید کرد: با توجه به جمعیت استان و سطح سواد و فرهنگ و سایر مؤلفه‌ها، بر اساس آمارارائه شده هنوز پلیس فتای استان جمعیت زیادی را در بخش آموزش پوشش نداده است.
امام جمعه زاهدان بیان کرد: پیشگیری از وقوع جرایم در فضای مجازی را می‌توان با آموزش‌های لازم از طریق مجازی و حضوری انجام داد و به واسطه آن مردم را هوشیار کرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی‌استان با اشاره به این که هر چه فضای مجازی بیشتر در زندگی ما ورود داشته باشد، طبعا لغزشگاه‌هایش نیز بیشتر خواهد بود، تاکید کرد: گرفتن بازخورد آموزش‌ها و کاهش جرایم در فضای مجازی بسیار مهم است و میزان تاثیرگذاری آموزش‌ها را مشخص می‌کند..

فهرست