وحدت شکنان، منکر خدا و قرآن هستند/ در مواجهه با مسائل اگر احساسی برخورد کنیم، ضرر می کنیم
مولوی کریم زایی بیان کرد: افرادی که فکر و ذهن خود را به دیگران می دهند و به دستور خدا و کتاب که وحدت است، عمل نمی کنند، منکر خدا و کتاب هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی عبدالصمد کریم زایی امام جمعه اهل سنت مسجد فاطمه الزهرا شهرستان ایرانشهر در مصاحبه با ما در محکومیت حوادث تروریستی سراوان گفت: مردم باید قانون و مقررات را رعایت کنند زیرا با رعایت آن انسان ها می توانند به اهداف اجتماعی خود برسند و اگر بخواهیم در مواجهه با مسائل، احساسی برخورد کنیم، به جز ضرر چیزی عاید ما نخواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: در وقوع حوادث اگر بشود آن را در بهترین زمان ممکن جمع کرد، از آن سربلند بیرون می آییم و گرنه اگر دامن به تفرقه بزنیم، خداوند متعال عذاب عظیم را نصیب متفرقان می کند.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر افزود خداوند متعال در قرآن می فرماید که از تفرقه پرهیز کنید در غیر این صورت از عذاب بزرگی نصیب شما خواهد شد.
مولوی کریم زایی تصریح کرد: تفرقه انسان ها را دربه در و بی پناه و بی خانمان می کند و از بزرگ ترین منکر هاست.
وی بیان کرد مسلمان ها در زیر سایه وحدت به عزت، سربلندی، رفاه، آسایش و آرامش دست می یابند و از رحمت خداوند به طور کمال و تمام برخوردار خواهند شد.
مولوی کریم زایی بیان کرد: افرادی که فکر و ذهن خود را به دیگران می دهند و به دستور خدا و کتاب که وحدت است، عمل نمی کنند، منکر خدا و کتاب هستند.
وی اظهار داشت: اقبال لاهوری می گوید: وای برقومی که نقشه ها و تدابیر عجانب را قبول می کند و از انگلیس و آمریکا دستور می گیرد، در حقیقت خودش را تخریب و دشمن را تقویت می کند.

فهرست