پیام تسلیت نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار سیستان و بلوچستان به خانواده های قربانی ویروس کرونا
نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار سیستان و بلوچستان طی پیامی به خانواده های داغدار و قربانی ویروس کرونا تسلیت گفتند.

پیام تسلیت نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار سیستان و بلوچستان به خانواده های قربانی ویروس کرونا
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان ؛ نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار سیستان و بلوچستان طی پیامی به خانواده های داغدار و قربانی ویروس کرونا تسلیت گفتند.
متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ویروس منحوس کرونا؛ از واپسین روزهای سال گذشته تا کنون، سایه شوم خود را بر سر هموطنان و همشریان عزیزمان آوار کرده است تا مردم شریف در روزهای نو شدن سال، به جای رفتن به استقبال بهار و شادی و سرور، داغدار از دست دادن عزیزان خود باشند.
گرچه امروز به لطف خدا بخش مهمی از مبتلایان به این بیماری درمان شدند. اما این روزها که درد و سوگ، دامن گسترده و آرامش لحظه‌ها را بر هم زده، بار مصیبت و صبوری در انزوای خانه‌ها برای داغ عزیزانی که از دست رفته‌اند، بسیار سنگین و سخت‌تر از هر زمان دیگری است. لکن این وعده خداوند است که می فرماید:«إِنَّما یُوَفَّی الصَّابِرُونَ أَجْرَهُمْ بِغَیْرِ حِسابٍ – هر آینه اجر صابران بدون حساب خواهد بود. سوره زمر، آیه ۱۰» و بنا به فرمایش رسول مکرم اسلام(ص) که فرمودند: در روز قیامت، هنگامی که دفترها گشوده می‌شود و ترازوهای حساب و کتاب را می‌آورند، برای اهل بلا و گرفتاری، ترازویی نصب نمی‌شود و دفتری برای آنان گشوده نمی‌شود؛ یقیناً برای این صبوری و شکیبایی خانواده های داغدار، اجر و منزلتی وصف نشدنی در انتظار است.
اینجانبان ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با همه ی خانواده های داغدار، برای همه‌ی سفرکردگان به دیار باقی، علو درجات و رحمت واسعه خداوندی؛ برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل و برای بیماران، سلامتی و شفای عاجل از درگاه خداوند منان مسئلت می نمائیم.

               مصطفی محامی                                                                                      احمدعلی موهبتی
نماینده مقام معظم رهبری دراستان                                                          استاندار سیستان و بلوچستان
        و امام جمعه زاهدان

فهرست