پیام نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار سیستان و بلوچستان به مناسبت روز کارگر

پیام نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار سیستان و بلوچستان به مناسبت روز کارگر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان ؛ نماینده مقام معظم رهبری در استان و استاندار سیستان و بلوچستان همزمان با فرارسیدن روز کارگر پیامی را صادر کردند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یازدهم اردیبهشت، روز جهانی “کار و کارگر”؛ روز پاسداشت عظمت و همت بلند تلاشگرانی است که با تلاش بی‌وقفه خود در عرصه کار و تولید، چرخ‌های زندگی را به گردش درآورده و بی‌تردید پیشرفت‌های جامعه ایران اسلامی و رفع وابستگی، در گرو مجاهدت‌های کارگران و ترویج فرهنگ کار و تلاش است. همانانی که پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) با بوسه بر دستانشان، منزلت و جایگاه والای آنان را به همگان نشان دادند.

بحمدالله جامعه کارگری ما از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون، در همه میادین و صحنه‌ها، از جانفشانی در جبهه‌های نبرد تا حضور در عرصه سازندگی و تولید، همواره بر عهد خود با انقلاب و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استوار بوده‌ و در شرایط فعلی نیز که همه فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است، با ایثار و ازخودگذشتگی اجازه نداده‌اند چرخ‌های تولید متوقف و کشور دچار کمبود شود و هر جایی که ضرورت بر ماندن در خانه و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی بود، برای حفظ سلامت جامعه، صبورانه تنگناهای مالی و معیشتی را تحمل کردند.

اینجانبان؛ فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر را به همه کارگران عزیز و خانواده‌های معزز آنان، تشکل‌های کارگری و مردم شریف استان تبریک و تهنیت عرض نموده، رجاء واثق داریم در سالی که بنا به فرمایش داهیانه رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) به نام «سال جهش تولید» نامگذاری شده است، با برنامه‌ریزی دقیق و اهتمام بیشتر همه دستگاه‌ها و بخش‌های متولی، گام‌های بلندی در عرصه تولید، ایجاد اشتغال پایدار و همچنین رفع مشکلات جامعه کارگری، برداشته شود.

مصطفی محامی                                                                                            احمدعلی موهبتی

نماینده مقام معظم رهبری در استان                                                                استاندار سیستان و بلوچستان

و امام جمعه زاهدان

.

فهرست