شناسه خبر: 1960

لینک کوتاه صفحه

https://sb.dmsonnat.ir/?p=1960

گناه؛ عامل نزول عذاب الهی
مولوی ملکی پور بیان کرد: یکی از اسبابی که موجب نارضایتی خداوند متعال از انسانها می شود، انجام گناه است. معاصی نارضایتی خداوند را به همراه دارد. الله متعال اگر ناراضی شود، عذاب های متعدد در انتظار انسان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان، مولوی عبدالملک ملکی پور امام جمعه اهل سنت مسجد خاتم الانبیاء کنارک در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: یکی از اسبابی که موجب نارضایتی خداوند متعال از انسانها می شود، انجام گناه است. معاصی نارضایتی خداوند را به همراه دارد. الله متعال اگر ناراضی شود، عذاب های متعدد در انتظار انسان است.

وی خاطر نشان کرد: زندگی بر انسان تنگ میشود و از آرامش خبری نیست، زیرا انسان گناهکار دچار قهر خداوند متعال می شود لذا همه باید از گناه به شدت پرهیز کنیم که خدای نکرده انسان دچار گناه نشود.

مولوی ملکی پور بیان کرد: در منطقه ای که فساد عام شود و مردم از گناه دوری نکنند، غذاب الهی به جای رحمت دامنگیر آنها خواهد شد. نگذاریم که خداوند از ما ناراضی شود و با توبه و استغفار و انجام دستورات الهی و اجتناب از محارم دنبال رضایت خداوند متعال باشیم.
وی تصریح کرد: در روزهایی که بیماری کرونا همه جا را فراء گرفته است، شایسته است دستورات بهداشتی را رعایت کنیم تا خدای نکرده کسی دچار این بیماری نشود.

فهرست